URM
Бізнес Новини

Суд заблокував приєднання «Електроважмашу» до «Турбоатому»

Керівництво АТ «Українські енергетичні машини» не змогло ухвалити низку рішень про приєднання до нього АТ «Завод» Електроважмаш» у зв’язку із забороною Господарського суду Харкова ухвалювати такі рішення.

Відповідну ухвалу про заборону зборів щодо прийняття цих рішень госпсуд ухвалив 21 вересня в забезпечення позову пов’язаного з підприємцем Костянтином Григоришиним КУА «Сварог Ессет Менеджмент», що діє від свого імені, але в інтересах ПЗНВІФ «Сьомий», якому належить 15,341567% АТ «Укренергомашини» («Турбоатом»).

Згідно з описовою частиною визначення, заявник вважає, що недобросовісні дії порушують його права, оскільки визначення ринкової вартості його акцій здійснено з неналежним виконанням норм законодавства.

Заявник вказує, що до завершення процедури обов’язкового викупу акцій в акціонерів, «Укренергомашини» і «Електроважмаш», не можуть переходити до наступного етапу приєднання.

Позивач також просить визнати укладеним договір про обов’язковий викуп у нього акцій АТ «Турбоатом». Госпсуд Харківської області відкрив провадження у справі на підставі цього позову й призначив підготовче засідання на 12 жовтня.

Нагадаємо, у серпні акціонери АТ «Турбоатом» оголосили про намір затвердити договір про приєднання АТ «Електроважмаш» та відповідний передавальний акт на позачергових зборах акціонерів 28 вересня.

Електроважмаш — одне з найбільших машинобудівних підприємств України. Зокрема воно є виробником електродвигунів для тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту. Завод має партнерів у 50 країнах.

читайте також

Завантаження....