URM
Бізнес Новини

Інтерпайп планує зберегти в другому півріччі обсяги місячних продажів залізничної продукції на рівні 15 тис. тонн – гендиректор

Українська промислова компанія «Інтерпайп» планує зберегти обсяги місячних продажів на рівні 15 тис. тонн, на рівні другого кварталу.

Про це заявив генеральний директор компанії Фаді Храйбе, слова якого наводяться у фінансовому пресрелізі. Водночас він зазначив, що Інтерпайпу вдалося подолати негативні наслідки ембарго РФ на імпорт української залізничної продукції.

Нам вдалося подолати негативні наслідки ембарго РФ на імпорт української залізничної продукції, перенаправивши обсяги продажів в інші регіони: США, СНД, Європи та Індії.

Фаді Храйбе

Відповідно до пресрелізу, у першому півріччі 2021-го загальний виторг Інтерпайпу незначно знизився на 2 %, до 460 млн доларів.

Проте 31%-ве зростання виручки від продажу труб не змогло повністю компенсувати 40%-ве падіння виручки продажу залізничної продукції після введення в лютому поточного року ембарго РФ на імпорт української продукції.

Водночас показник EBITDA за перші 6 місяців 2021 року скоротився на 25 %, до 111 млн доларів, у зв’язку з тиском на маржу з боку цін на сировину, що стрімко зростає: природний газ та брухт.

У пресрелізі також зазначається, що за 6 місяців поточного року компанія збільшила обсяг капітальних інвестицій на 66 %, вклавши 31 млн доларів. CAPEX в нові проєкти потроївся в річному численні і склав 21 млн доларів.

Зокрема, за словами Храйбе, Інтерпайп істотно просунувся в реалізації проєкту з будівництва нового цеху зі збірки колісних пар для ринків ЄС і США.

Компанія продовжує інвестувати в розширення наших потужностей: у 1 півріччі 2021-го ми вклали понад 13 млн доларів у будівництво нового термовідділу на заводі «НТЕРПАЙП Ніко Тьюб», а також просунулися в реалізації проєкту з будівництва нового цеху зі збірки колісних пар для ринків ЄС і США на заводі «ІНТЕРПАЙП НТЗ».

Фаді Храйбе

читайте також

Завантаження....